OS SVETOLIK RANKOVIC
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
OS SVETOLIK RANKOVIC

Forum za sve djake osnovne skole Svetolik Rankovic
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log in  

 

 Sta Mozete da uradite za 60 sekundi ... da vidimo :)))

Go down 
+5
Baki
Adry_Chady
Wuyz@
STEFAN ARNAUT
Mali_Lovac^^dmf
9 posters
Go to page : Previous  1, 2
AuthorMessage
Adry_Chady

Adry_Chady


Number of posts : 257
Age : 38
Location : Con Dulce Maria en concierto de Guns 'n' Roses
Muzika : RBD
Registration date : 2008-11-10

Sta Mozete da uradite za 60 sekundi ... da vidimo :))) - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Sta Mozete da uradite za 60 sekundi ... da vidimo :)))   Sta Mozete da uradite za 60 sekundi ... da vidimo :))) - Page 2 Icon_minitimeSat Nov 15, 2008 6:11 am

Dreamgirl 604 wrote:
Mali_Lovac^^dmf wrote:
♥Candy♥ wrote:
Mogu da uradim 20 trbushnjaka...

Mogu da uradim 40 trbusnjaka
Ja mogu da uradim 35 trbusnjaka za 60sek.!!! Very Happy Very Happy Very Happy
DA ALI ONIH WRLJAWIH
Back to top Go down
Dreamgirl 604

Dreamgirl 604


Number of posts : 84
Age : 27
Location : U tvom ♥!
Muzika : BrItNeY sPeArS!!!
Registration date : 2008-11-14

Sta Mozete da uradite za 60 sekundi ... da vidimo :))) - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Sta Mozete da uradite za 60 sekundi ... da vidimo :)))   Sta Mozete da uradite za 60 sekundi ... da vidimo :))) - Page 2 Icon_minitimeSat Nov 15, 2008 6:21 am

Adry_Chady wrote:

DA ALI ONIH WRLJAWIH
To nije istina...A ti si ljubomorna Razz Razz Razz !!!Mogu 30!!! Very Happy Very Happy Very Happy
Back to top Go down
Adry_Chady

Adry_Chady


Number of posts : 257
Age : 38
Location : Con Dulce Maria en concierto de Guns 'n' Roses
Muzika : RBD
Registration date : 2008-11-10

Sta Mozete da uradite za 60 sekundi ... da vidimo :))) - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Sta Mozete da uradite za 60 sekundi ... da vidimo :)))   Sta Mozete da uradite za 60 sekundi ... da vidimo :))) - Page 2 Icon_minitimeSat Nov 15, 2008 6:32 am

Dreamgirl 604 wrote:
To nije istina...A ti si ljubomorna Razz Razz Razz !!!Mogu 30!!! Very Happy Very Happy Very Happy
LoL LoL LoL LoL LoL
Back to top Go down
Mali_Lovac^^dmf

Mali_Lovac^^dmf


Number of posts : 285
Age : 28
Location : ...
Muzika : House
Registration date : 2008-11-07

Sta Mozete da uradite za 60 sekundi ... da vidimo :))) - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Sta Mozete da uradite za 60 sekundi ... da vidimo :)))   Sta Mozete da uradite za 60 sekundi ... da vidimo :))) - Page 2 Icon_minitimeSat Nov 15, 2008 2:27 pm

LoL LoL LoL LoL
Back to top Go down
Wek@

Wek@


Number of posts : 83
Age : 28
Location : ARANDJELOVAC/senicani
Muzika : ♥ ROCK ♥
Registration date : 2008-10-30

Sta Mozete da uradite za 60 sekundi ... da vidimo :))) - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Sta Mozete da uradite za 60 sekundi ... da vidimo :)))   Sta Mozete da uradite za 60 sekundi ... da vidimo :))) - Page 2 Icon_minitimeSun Dec 07, 2008 1:06 pm

Dreamgirl 604 wrote:
Za 60sek. mogu...da namazem usne sjajem!!!! Very Happy Very Happy Very Happy Mogu,da se nasmejem ovako: Very Happy ,mogu da placem Crying or Very sad ,mogu da kazem ljudima da ih volim!!!Mogu ja mnogo toga,ali najbrze ovo: Very Happy Very Happy Very Happy !!! Very Happy
I spagu,to si zaboravila......



Jaaaa,ja mogu za 60 sec da se Embarassed ,xaxaxaxaxxaxaxaxxa,zezz se ,pa recimo mogu da operem zube.......Da odem do Maje Losic,xaaxaxaxaxaaaxaxaxa,da se ljucki LoL ,da :...: ,i da kazem Happy Birthday ,i da mnooooooogo Bla Bla ... ,i naravno najj zanimljiviji deo za 30 sec mogu da popijem dva Jackya ,i to dupla,bez leda....... LoL ,da kazem nekom da qq ,da Sex ,da Ar ,da ... ,da Drink ,da Palacinke (al one wrljave LoL ) ,da Rolleyes ,da Comp i da Sing ......................DOSTA....

Hvala

Pop AMIN!!! Pop
Back to top Go down
Adry_Chady

Adry_Chady


Number of posts : 257
Age : 38
Location : Con Dulce Maria en concierto de Guns 'n' Roses
Muzika : RBD
Registration date : 2008-11-10

Sta Mozete da uradite za 60 sekundi ... da vidimo :))) - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Sta Mozete da uradite za 60 sekundi ... da vidimo :)))   Sta Mozete da uradite za 60 sekundi ... da vidimo :))) - Page 2 Icon_minitimeMon Dec 08, 2008 5:55 am

Ja mogu da se zaljubim za 60 sekundi,mogu da lupim neshto da se ljudski ismejete,mogu da ispimpujem 15 puta (nznm kako da kazem jbg Razz) i daaa prochitam 3 str. knjige Nananana...
Back to top Go down
Wek@

Wek@


Number of posts : 83
Age : 28
Location : ARANDJELOVAC/senicani
Muzika : ♥ ROCK ♥
Registration date : 2008-10-30

Sta Mozete da uradite za 60 sekundi ... da vidimo :))) - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Sta Mozete da uradite za 60 sekundi ... da vidimo :)))   Sta Mozete da uradite za 60 sekundi ... da vidimo :))) - Page 2 Icon_minitimeSat Dec 13, 2008 2:33 pm

Adry_Chady wrote:
Ja mogu da se zaljubim za 60 sekundi,mogu da lupim neshto da se ljudski ismejete,mogu da ispimpujem 15 puta (nznm kako da kazem jbg Razz) i daaa prochitam 3 str. knjige Nananana...


3 STR Aaaaa JA ZA TIH 60 SEC MOGU SAMO POLA STR,KOJE CRNE 3 STR??
Back to top Go down
Adry_Chady

Adry_Chady


Number of posts : 257
Age : 38
Location : Con Dulce Maria en concierto de Guns 'n' Roses
Muzika : RBD
Registration date : 2008-11-10

Sta Mozete da uradite za 60 sekundi ... da vidimo :))) - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Sta Mozete da uradite za 60 sekundi ... da vidimo :)))   Sta Mozete da uradite za 60 sekundi ... da vidimo :))) - Page 2 Icon_minitimeSun Dec 14, 2008 3:10 am

Wek@ wrote:
Adry_Chady wrote:
Ja mogu da se zaljubim za 60 sekundi,mogu da lupim neshto da se ljudski ismejete,mogu da ispimpujem 15 puta (nznm kako da kazem jbg Razz) i daaa prochitam 3 str. knjige Nananana...


3 STR Aaaaa JA ZA TIH 60 SEC MOGU SAMO POLA STR,KOJE CRNE 3 STR??

JA wolim da chitam,prochitam jednu knjigu za tri dana! LoL
Back to top Go down
Dreamgirl 604

Dreamgirl 604


Number of posts : 84
Age : 27
Location : U tvom ♥!
Muzika : BrItNeY sPeArS!!!
Registration date : 2008-11-14

Sta Mozete da uradite za 60 sekundi ... da vidimo :))) - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Sta Mozete da uradite za 60 sekundi ... da vidimo :)))   Sta Mozete da uradite za 60 sekundi ... da vidimo :))) - Page 2 Icon_minitimeFri Dec 19, 2008 1:50 am

Adry_Chady wrote:
Wek@ wrote:
Adry_Chady wrote:
Ja mogu da se zaljubim za 60 sekundi,mogu da lupim neshto da se ljudski ismejete,mogu da ispimpujem 15 puta (nznm kako da kazem jbg Razz) i daaa prochitam 3 str. knjige Nananana...


3 STR Aaaaa JA ZA TIH 60 SEC MOGU SAMO POLA STR,KOJE CRNE 3 STR??

JA wolim da chitam,prochitam jednu knjigu za tri dana! LoL
Andy brza sam od tebe...ja kad se uzivim procitam knjigu za jedno vece!!!Tj. u zavisnosti od broja stranica ali mi nikada ne treba vise od 4 dana!!!!! Very Happy
Back to top Go down
Adry_Chady

Adry_Chady


Number of posts : 257
Age : 38
Location : Con Dulce Maria en concierto de Guns 'n' Roses
Muzika : RBD
Registration date : 2008-11-10

Sta Mozete da uradite za 60 sekundi ... da vidimo :))) - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Sta Mozete da uradite za 60 sekundi ... da vidimo :)))   Sta Mozete da uradite za 60 sekundi ... da vidimo :))) - Page 2 Icon_minitimeFri Dec 19, 2008 5:13 am

Dreamgirl 604 wrote:
Adry_Chady wrote:
Wek@ wrote:
Adry_Chady wrote:
Ja mogu da se zaljubim za 60 sekundi,mogu da lupim neshto da se ljudski ismejete,mogu da ispimpujem 15 puta (nznm kako da kazem jbg Razz) i daaa prochitam 3 str. knjige Nananana...


3 STR Aaaaa JA ZA TIH 60 SEC MOGU SAMO POLA STR,KOJE CRNE 3 STR??

JA wolim da chitam,prochitam jednu knjigu za tri dana! LoL
Andy brza sam od tebe...ja kad se uzivim procitam knjigu za jedno vece!!!Tj. u zavisnosti od broja stranica ali mi nikada ne treba vise od 4 dana!!!!! Very Happy

Uhuh... xexeeeee... Ja za 60 sek. mogu daaaaaa... kazem 5 puta :Yo digo R,tu dices BD,RBD,RBD!! Laug
Back to top Go down
Sponsored content





Sta Mozete da uradite za 60 sekundi ... da vidimo :))) - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Sta Mozete da uradite za 60 sekundi ... da vidimo :)))   Sta Mozete da uradite za 60 sekundi ... da vidimo :))) - Page 2 Icon_minitime

Back to top Go down
 
Sta Mozete da uradite za 60 sekundi ... da vidimo :)))
Back to top 
Page 2 of 2Go to page : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Da vidimo...

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
OS SVETOLIK RANKOVIC :: Chat-
Jump to: